Umywalka kamienna to wyjątkowy i praktyczny dodatek, nie tylko do łazienek, ale również do ogrodów. Wspaniale komponuje się z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno. Świetnie wygląda również w połączeniu ze stalą nierdzewną i szkłem. Wszystkie oferowane przez nas modele to umywalki nablatowe.

Każda kamienna umywalka nablatowa jest wyjątkowa. Wykonana ręcznie ze starannie wyselekcjonowanego jednolitego bloku kamienia, bez klejenia. Wybierając ten egzotyczny element wyposażenia łazienki, mają Państwo gwarancję, że jest to jedyny i niepowtarzalny egzemplarz.

Pielęgnacja umywalki z kamienia jest bardzo prosta – należy na bieżąco przemywać ją wilgotną gąbką lub ściereczką. W przypadku trudniejszych zabrudzeń używamy delikatnych detergentów. Ważne jest, aby unikać agresywnej chemii oraz nie dopuścić do powstawania osadów. Dodatkowym zabezpieczeniem jest impregnacja specjalnymi środkami do kamienia naturalnego. Przy niewielkim wysiłku, ten kamienny dodatek będzie cieszył użytkowników przez wiele lat.